Rychlý kontaktní formulář

Služby

Digitální tisk

Barevný digitální tisk je v současné době důležitým doplňkem našich služeb, výrobu zajišťujeme na produkčním digitálním stroji AccurioPress C2070/2070P. Využívá se v případech, kdy ofsetový tisk není cenově výhodný nebo když zákazník potřebuje mít zakázku zhotovenou opravdu rychle. Obvykle se snažíme zakázky z digitálního tisku zhotovit do 24 hodin, v některých případech i na počkání.

Nabízíme malonákladový digitální tisk do formátu A3++. Možnosti tisku jsou velice pestré. Vytiskneme vše od vizitek, bannerů, samolepek, svatebních oznámení, PF, pozvánek, dárkových poukazů,vstupenek, jídelních lístků, stravenek, kartiček, kalendářů, permanentek, brožurek, knížek, fotky z Vaší dovolené či oslavy a mnoho dalšího.

Potiskneme širokou škálu materiálu, běžný papír používaný v ofsetovém tisku jako jsou křídy lesklé i matné, ofsetové papíry a kartóny, strukturované a ručně vyráběné papíry. Vše v různé barevné škále a v gramážích až do 300 g/m2.

Ofsetový tisk

Naše firma se zabývá ofsetovým tiskem již od roku 1991, tato metoda tisku je jedna z nejvíce používaných tiskových technologií. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru, Vám vyrobíme vše co si budete přát. Touto technologií lze realizovat tisk černobílých i barevných tiskovin, zpravidla ve větších nákladech. Jedná se především o výrobu letáků, příbalových letáků do léčiv, brožur, novin, kalendářů, tiskopisů, ceníků, pohlednic, omalovánek, časopisů a jiných.